Доставка води

Вода в бутлях з доставкою по Києву

Ціна 140 грн. / за 2 бутля

Ціна 60 грн. / за бутль*

(*- при замовленні від 10 бутлів)

Для замовлення телефонуйте:

(096) 433-64-09

(063) 682-50-15

"ДАЯНА" - вода довгожителів!

Доставка води в Києві

Доставка води здійснюється з ПН по СБ з 09:00 до 18:00
Замовлення на доставку
води приймаємо
з ПН по СБ з 09:00 до 18:00

Сьогодні на завтра    

У суботу замовлення доставки питної води приймається на понеділок.
 (Доставка води від двох бутлів)

Питну воду «ДАЯНА» можна придбати в магазині в будь-який зручний для Вас час з 09:00 до 18:00
в свою або нашу тару.

Телефонуйте!

Замовте воду довгожителів!

Доставка води в Києві

Якість водопровідної води в наш час залишає бажати кращого. Як питну воду її використовувати вкрай не бажано. Тому, якщо Ви дбаєте про свій стан здоров'я і про стан здоров'я своїх близьких, друзів або колег, то ідеальним рішенням для щоденного застосування для пиття буде доставка води в Києві. Бутильована вода на замовлення з доставкою в столиці коштує не дуже дорого, але якість такої води повністю відповідає всім стандартам якості.

Доставка води в Києві дуже популярна серед різних підприємств і організацій, адже це доступний і недорогий спосіб забезпечення співробітників офісу хорошою питною водою для щоденного використання.

Ідеальним варіантом питної води з доставкою в Києві вважається чиста і натуральна вода «ДАЯНА». Доставка води в Києві від компанії «ДАЯНА» користується величезним попитом, адже при виробництві цієї питної води не застосовуються консерванти, вартість води досить низька, а доставка здійснюється завжди вчасно. До того ж в нашій компанії постійно діють різні акції на воду «ДАЯНА».

За більш ніж 14 років успішного існування компанія «ДАЯНА» зарекомендувала себе на столичному ринку, як авторитетна і надійна фірма, яка забезпечує людей високоякісною питною водою. Нашої водою і послугою доставки води користуються сотні підприємств і приватних осіб в столиці.

Доставка води в Києві компанією «ДАЯНА» - це найоптимальніший і рентабельний спосіб забезпечення офісу або будинку високоякісною питною водою.